Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans - Rozrzutniki do obornika i przyczepy rolnicze Roltrans - Rozrzutniki obornika


Przedsiębiorstwo produkujące maszyny rolnicze ze strony roltrans.eu wprowadziło do sprzedaży nowoczesne rozrzutniki obornika z różnym wyposażeniem o tonażu dostosowanym do dużych i małych gospodarstw wiejskich. W ofercie tej firmy znajdują się zarówno małe czterotonowe rozrzutniki, jak i większe o nośności 8, 10 i 14 ton. Każdy z nich świetnie nadaje się do precyzyjnego rozrzucania nie tylko obornika, ale także innych materiałów użyźniających glebę, takich jak kompost, torf, wapno i niektóre preparaty półpłynne.

Na podanej stronie dostępne są rozrzutniki jednoosiowe i wieloosiowe z różnego typu układami hamulcowymi, dodatkowo wyposażone w adaptery poziome lub pionowe, z hydraulicznymi lub mechanicznymi napędami przenośnika podłogowego. W standardowym wyposażeniu tego sprzętu znajduje się także drabinka umożliwiająca dostęp do skrzyni załadunkowej, siatka ochronna oraz podpora dyszla ułatwiająca łączenie maszyny z ciągnikiem. Przedsiębiorstwo zaprasza do obejrzenia każdego modelu i wyboru najodpowiedniejszego dla danego gospodarstwa.

Skomentuj:Dodano: 2018-09-15

WWW: https://www.roltrans.eu/

Telefon: 29 765 02 54

Miejscowość: Maków Mazowiecki

Adres: Mazowiecka 18

Kod pocztowy: 06-200Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

Pokaż
Card image cap

CortenMedic

Warszawa

Pokaż
Card image cap

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa

Pokaż
© Copyright 2019 | www.wst.org.pl