Cake wedding


W internetowym i stacjonarnych sklepach GrowSeed kupujący znajdą różnorodny wybór nasion konopi indyjskiej. W ofercie dostępne są zarówno produkty typu indoor, jak i outdoor. Sprzedawane nasiona służą wyłącznie celom kolekcjonerskim, a pracownicy oraz właściciele firmy nie odpowiadają za ich niezgodne z obowiązującym w Polsce prawem wykorzystanie. Na stronie internetowej można zapoznać się ze zdjęciami i najważniejszymi informacjami o każdym dostępnym artykule.

W asortymencie znajduje się między innymi Cake Wedding od Original Sensible Seed. Ta pełnosezonowa odmiana sprzedawana jest po 5 sztuk w jednym opakowaniu w przystępnej cenie. Produkt trafia do kupującego w oryginalnym opakowaniu.

Oprócz tego firma współpracuje również z innymi światowymi producentami nasion jak Royal Queen Seeds, Female Seed, Sweet Seeds czy World of Seed. Asortyment na bieżąco jest uzupełniany o nowości. W razie wątpliwości przed zakupem, pracownicy chętnie odpowiedzą na wszystkie pytania i udzielą dodatkowych informacji.

Skomentuj:Dodano: 2022-09-16

WWW: https://growseed.pl/

Telefon: 731829829

Miejscowość: Bielany Wrocławskie

Adres: Słoneczna 4

Kod pocztowy: 55-040Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

BFL Metalowe i Szklane Kontrukcje

Wrocław

Pokaż
Card image cap

Adwebia

Kalna

Pokaż
Card image cap

Kancelaria Patentowa iPAT Tomasz Szelwiga

Wrocław

Pokaż
© Copyright 2023 | www.wst.org.pl