Administracja serwerami Gdańsk • Lizard Sp. z o.o. Sp. k.


Gdy zepsuje się nasz domowy, stary laptop, do tego – po upłynięciu okresu gwarancyjnego, możemy ulec pokusie samodzielnej naprawy naszego sprzętu, nawet, jeżeli nie jesteśmy profesjonalnymi informatykami. Takie podejście niesie jednak ze sobą pewne ryzyko – możemy, niechcący, popsuć jeszcze bardziej nasz komputer. Dlatego – z reguły, na naprawach sprzętu komputerowego nie ma co oszczędzać.

Wiedzą o tym również wszyscy pracownicy, zatrudnieni w firmie Lizard, która od wielu lat bardzo sprawnie działa w branży szeroko pojętych usług IT dla mniejszych oraz większych przedsiębiorców w naszym kraju. Jeżeli potrzebna nam jest administracja serwerami, dajmy na to – w Gdańsku – nawiązanie współpracy z omawianą inicjatywą będzie bardzo dobrym wyjściem.

Inwestycja w opiekę IT, jaką proponuje omawiane przedsiębiorstwo, opłaci się znacznie każdemu właścicielowi firmy. Zyskujemy w ten sposób gwarancję naprawdę bardzo rzadkich awarii, gdyż ten dostawca usług IT ma doskonałe rozeznanie w możliwościach dzisiejszych producentów sprzętu komputerowego.

Skomentuj:Dodano: 2019-03-14

WWW: https://lizard.pl/

Telefon: +48 22 472 40 10

Miejscowość: Warszawa

Adres: Bukowińska 22

Kod pocztowy: 02-703Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

Pokaż
Card image cap

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Komputronik Biznes

Warszawa

Pokaż
© Copyright 2024 | www.wst.org.pl