STAR EVENT Sp. z o.o. • Wypożyczalnia krzeseł kraków


Szykuje Ci się wesele? A może jesteś przed imprezą jubileuszową firmy? Jeśli tylko chcesz, by dane wydarzenie było organizowane w plenerze, powinieneś sięgnąć po pomoc profesjonalistów. Takich znajdziesz między innymi w Star Event, która specjalizuje się w dostawie wyposażenia na imprezy na wolnym powietrzu.

Na co możesz liczyć, wybierając proponowaną ofertę? Przede wszystkim pracownicy firmy dostarczą Ci nie tylko namioty, ale też komfortowe i dopasowane do klimatu imprezy meble. Przedsiębiorstwo to działa jako wypożyczalnia krzeseł na terenie Krakowa i wielu innych miast w całej Polsce. Dzięki niej stworzysz idealne warunki pod każde wydarzenie.

Oczywiście krzesła to tylko część oferty. Nie brakuje też innego rodzaju umeblowania jak stoły, meble ekspozycyjne, bary, hokery, fotele, a także nowoczesne umeblowanie LED. Możesz więc stworzyć niesamowity klimat na każdej imprezie – nie tylko w plenerze, ale też w lokalach. Sprawdź, co jeszcze przedsiębiorstwo to może Ci zaoferować – na stronie znajdziesz szeroki katalog dostępnych rozwiązań. Skorzystaj z nich i zadbaj o gości eventu!

Skomentuj:Dodano: 2020-07-08

WWW: https://www.starevent.pl/

Telefon:

Miejscowość: Warszawa

Adres: Marszałkowska 9/15

Kod pocztowy: 00-626Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

BM Medycyna Estetyczna i Laseroterapia

Warszawa

Pokaż
Card image cap

pogotowie-komputerowe24h.pl

Warszawa

Pokaż
Card image cap

Komputronik Biznes

Warszawa

Pokaż
© Copyright 2024 | www.wst.org.pl