https://www.wopak.eu/ - Ekologiczne torby z nadrukiem


Firma Wopak posiada w swojej rozbudowanej ofercie produktowej torby papierowe oraz bawełniane, których paleta kolorystyczna jest naprawdę ogromna. Możliwości nadruku i personalizacji produktu są bardzo szerokie. Strona internetowa Wopak.eu odsłania szereg propozycji.

 

Ekologiczne torby z nadrukiem to nie tylko przemijająca moda, ale również styl, klasa i estetyczne materiały przyjazne dla środowiska. Mają one charakter użytkowy podczas pakowania zakupów, ale również idealnie służą jako atrakcyjny element stylizacji. Firma proponuje klientom stworzenie oryginalnego, firmowego wydruku - według indywidualnego zapotrzebowania - który w prosty i ciekawy sposób może zostać wykorzystany jako gadżet reklamowy. Logo, grafika, tekst, jak również zdjęcie – na torbach da się umieścić rozmaite formy promocji.

 

Pośród bogatego asortymentu firmy dostępne są torby z długą, jak i krótką rączką. Wykonano je z surówki bawełnianej bądź z nieco tańszego materiału, czyli włókniny PP. Zamówienia obejmują produkty o różnych parametrach. Nadruk zazwyczaj nanoszony jest metodą sitodruku.

Skomentuj:Dodano: 2018-12-18

WWW: https://www.wopak.eu/

Telefon: 660218091

Miejscowość: Zabłudów

Adres: św. Rocha 15

Kod pocztowy: 16-060Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Kancelaria Adwokacka adw. Marcin Sakowicz

Bielsk Podlaski

Pokaż
Card image cap

Top Design

Białystok

Pokaż
Card image cap

All Druk

Białystok

Pokaż
© Copyright 2024 | www.wst.org.pl