Naklejki na znicze • Produkcja zniczy Kowalczyk


Warto zadbać o pewien indywidualizm nagrobka bliskiej osoby. Pomogą w tym specjalne akcesoria, na przykład naklejki na znicze. Tego typu asortyment można zamówić na stronie internetowej zniczekowalczyk.com.

Szeroka oferta naklejek dostępnych pod podanym linkiem sprawia, że można wybrać z dużego spektrum różnego rodzaju wzorów i wielkości. Pozwoli to ozdobić zarówno mały lampion, jak i duży znicz.  Dostępne modele naklejek idealnie się wpasowują w religijny, nieco nostalgiczny i uczuciowy nastrój panujący zazwyczaj na cmentarzu.

Proponowany asortyment można nakleić zarówno na część szklaną znicza, jak i na jego plastikowe nakrycie. Dzięki zastosowaniu dobrej jakości kleju mocującego, nalepki dobrze się trzymają na każdej powierzchni, dzięki czemu długo zachowują swoje estetyczne walory. Warto tylko przed przyklejeniem upewnić się, że powierzchnia jest czysta i sucha.

Naklejki świetnie się sprawdzą jako swoisty podpis znicza. Coraz częściej zdarzają się przypadki kradzieży elementów dekoracyjnych na cmentarzach. Znak rozpoznawczy w postaci małej nalepki z pewnością pomoże odzyskać zgubę.

Skomentuj:Dodano: 2020-09-20

WWW: https://www.zniczekowalczyk.com/

Telefon: 601500886

Miejscowość: Tarnów

Adres: Dojazd 14a

Kod pocztowy: 33-100Oceń firmę (0 z 0 głosów)


Społeczność:ZLOKALIZOWANE NIEDALEKOCard image cap

Zakład Robót Górniczych i Wysokościowych "AMC"

Morawica

Pokaż
Card image cap

Nycz Intertrade Sp. z o.o.

Kraków

Pokaż
Card image cap

Adwokat Maciej Rodacki

Kraków

Pokaż
© Copyright 2024 | www.wst.org.pl